Firmamız

Nur Beyza Oto Airbag; 1986 yılında plastik atölyesi olarak kuruldu. İlerleyen yıllarda oto yedek parça imalatı ve elektrik malzemeleri üretmeye başladı. Bu zaman zarfında otomotiv sektöründe Airbag sistemleri için gerekli Ar-Ge çalışmaları başlatılıp; teknik ve elektronik alt yapı hazırlığı tamamlanarak Airbag sektörüne öncü hizmetler vermeye başlamıştır. Yurt dışından bu iş için gerekli malzemeler ithal edilip, aynı zamanda “Torpido” tamiri için kullanılan deri kumaşları da yurt dışından ithal edip her marka aracın torpidoları orijinal olarak ilk günkü görünümü sağlanarak “Airbag ve Torpido Bakım Onarım” servisliğine köklü bir şekilde başlamıştır.

Yaptığımız bakım ve onarımları ciddi test aşamalarından da geçirdikten sonra müşterilere teslim eden firmamız, yeniden kaza yapan ve tamir ettiğimiz airbaglerin tekrar başarılı bir şekilde çalıştığı için hayatı kurtulan müşterilerimiz tarafından yaptığımız işler, bir kez daha takdir ile desteklemiştir. Nur Beyza Oto Airbag; Airbag ve Torpido Bakım Onarım hizmetinin yanı sıra Emniyet Kemeri Tamiri, Araç Beyin Tamiri ve Direksiyon Tamiri ile başarılı, azimli, kaliteli ve güvenli bir şekilde siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duyar. Unutmayın ki “Güven Bizim İşimiz”.

Kaza sırasında can güvenliğinizin en büyük koruyucusu olan hava yastıklarınızın onarım veya değişikliğini firmamız tarafından uzman ekibimiz ile yaptıktan sonra her zaman son teknolojiyi kullanan bilgisayarlı sistemimiz ile kontrolleri yapılmaktadır. Bu bilgisayarlı sistem, aracınızın airbag beynine ve diğer bağlantı noktalarına bağlanarak onarım veya değişim yapılmış hava yastıklarınız ile araç içindeki tüm airbag mekanizması ve sensörleri elektronik olarak kontrol ederek teknisyene detaylı rapor vermektedir. Bu sebeple uzman teknisyenler tarafından doğru bir şekilde onarım veya değişimi yapılmış Airbag sisteminin kaza esnasında çalışmaması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. AIRBAG sisteminde çıkabilecek en ufak sorunu bile kullandığımız bu iş için özel üretilmiş bilgisayar ve cihazlar sayesinde tespit edip güvenli bir şekilde onarımlarını gerçekleştirebiliyoruz ve BEYZA AIRBAG OLARAK SADECE ORJINAL ÜRÜNLER KULLANIYORUZ.

Bakım, onarım veya değişim yapılmış tüm servislerin garantisi firmamız tarafından verilmektedir. Bu sebeple servis sonrası çıkabilecek tüm sorunlar firmamız tarafından ücretsiz olarak karşılanmaktadır.

Onarım veya değişim yaptığımız airbag sistemini hem mekanik hem de elektronik kısmını tekrar tekrar test etmek işimizin değişmez kurallarındandır. Çünkü araç içindeki en önemli hayat kurtarıcılardan birisi olan hava yastıklarının önemini çok iyi biliyoruz.  Unutmayın ki tüm bu güvenlik sistemleri EMNİYET KEMERİNİN tamamlayıcısı konumundadır ve ancak EMNİYET KEMERİ takılı olduğu zaman güvenlik tam olarak sağlanabilmektedir. Lütfen sizde araç kullanırken emniyet kemerinizi takın ve taktırın. Canınız bizim ve tüm sevdikleriniz için çok önemli...

Güvenli yolculuklar dileriz.

 

Saygılarımla;
Mehmet Kara (Genel Müdür)
Nur Beyza Oto Airbag
 
HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR
 

Acura

Alfa Romeo

Audi

BMW

Chery

Chevrolet

Chrysler

Citroen

Dacia

Daewoo

Daihatsu

Dodge

Fiat

Ford

Geely

Honda

Hyundai

Ikco

Infiniti

Jaguar

 

 

Kia

Renault

Mitsubishi

 

 
Mesaj Gönder
Bir Yorum Yaz
Facebook'ta Paylaş
Nur Beyza Airbag Sistemleri
Adres :Yeni Sanayi Sitesi Cumhuriyet Cad. No:109/A / MERKEZ / BALIKESİR
Telefonlar :+90 (266) 225 50 76
Web :beyzaairbag.balikesir.com
Firmamızı
59088 Kişi
İnceledi.